Doprava a platba zboží

Úvod Doprava a platba zboží

Platba 


Hotově: Platba hotově je možná pouze při osobním odběru na naší prodejně a je zdarma. Platba kreditní kartou je možná. 

 

Dobírka: Dobírka je hrazena zákazníkem ve výši 20,- Kč. Zákazník zaplatí hotově nebo platební kartou při dodání balíku přes společnosti Česká pošta, PPL, DPD a HeurekaPoint.

 

Bankovní převod: Platba bankovním převodem je zdarma. Zákazníkovi je vystavena zálohová faktura, zaslána na zadanou e-mailovou adresu (prosíme, kontrolujte i spamovou schránku!). Po připsání celkové částky na náš bankovní účet bude zásilka vyexpedována.

Doprava zboží


Osobní odběr Zákazník si osobně vyzvedne svou objednávku na adrese CS COMPANY CZ s.r.o. Riegerova 1263, Jičín,50601(prodejna Oresi-kuchyňské studio), poté, co je k odběru vyzván emailem nebo SMS zprávou. Při osobním odběru je možnost platit hotově i kratou. Domluvte si datum a čas převzetí zboží na objednavka@styldodomu.cz nebo tel: +420 722 817 777.

 

Česká pošta - balík do ruky:   Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 129,-Kč při platbě bankovním převodem, 149,-Kč při platbě dobírkou. Zboží Vám bude doručeno do 2 pracovních dnů od expedice zásilky. Zboží můžete zaplatit předem bankovním převodem na účet nebo dobírkou. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 16 hodin. V případě, že zákazník nebude přítomen na adrese doručení, může si balík vyzvednout do 7 dnů na příslušné poště.  

 

Česká pošta - balík na poštu:   Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 129,-Kč při platbě bankovním převodem, 149,-Kč při platbě dobírkou. Zboží Vám bude připraveno na Vaší poště (dle Vámi zvoleného PSČ v dodacích údajích) do 2 pracovních dnů od expedice zásilky. Zboží můžete zaplatit předem bankovním převodem na účet nebo dobírkou. 

 

PPL doručení ve dne Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 129,-Kč při platbě bankovním převodem, 149,-Kč při platbě dobírkou. Zboží vám bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin, nabízíme také sobotní doručení balíku. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. Při doručování dopravcem PPL je nutná Vaše přítomnost  na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme e-mailem.

 

PPL doručení večer Večerní doručení je možné pouze pro určitá PSČ, výčet PSČ s večerní doručením naleznete zde. Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 129,-Kč při platbě bankovním převodem, 149,-Kč při platbě dobírkou. Zboží vám bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 18 do 21 hodin. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. Při doručování dopravcem PPL je nutná Vaše přítomnost  na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme e-mailem.

 

PPL do zahraničí: Doprava je hrazena zákazníkem a výše dopravného popř. doběrečného se odvíjí od ceníku PPL dle importující země a hmotnosti balíku. Neváhejte se nás zeptat na hodnotu dopravného do zahraničí na tel. +420 722 817 777.

 

DPDDoprava je hrazena zákazníkem ve výši 109,-Kč při platbě bankovním převodem, 129,-Kč při platbě dobírkou. Zboží vám bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 17 hodin. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. Při doručování dopravcem DPD je nutná Vaše přítomnost  na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme e-mailem.

Doručení službou DPD Private:

  • Balíček přivezou, kdy se vám to hodí
  • DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den.
  • O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
  • Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat dobu doručení, poslat kurýrovi zprávu.
  • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti.
  • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na www.dorucujemeradost.cz.

 

HeurekaPoint: Vyberte si ze 36 míst k odběru po celé ČR, kde si zboží osobně vyzvednete, kdy budete potřebovat! Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 59,-Kč při platbě bankovním převodem, 79,-Kč při platbě dobírkou. Zboží bude připraveno k vyzvednutí na Vámi vybrané HeurekaPoint pobočce druhý den od expedice zásilky na HeurekaPoint. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před doručení na nebo dobírkou v momentě vyzvednutí zboží.  Na den doručení zásilky Vás upozorníme e-mailem a SMS zprávou. Zásilku si můžete vyzvednout do 7 dnů na příslušné pobočce.

 

U objednávek nad 2 000,- Kč je doprava v rámci České republiky zdarma.*

Uvedené ceny dopravy platí pro Českou republiku (výjimkou je HerekaPoint SK Bratislava). V případě, že chcete zaslat zboží do zahraničí, kontaktujte nás emailem na info@styldodomu.cz a my Vám odešleme cenovou nabídku dopravy do zahraničí.

 

*Doprava zdarma platí při nákupu nad 2.000,- Kč v rámci dodání do ČR (PPL, DPD, Česká pošta, HeurekaPoint) a v rámci SK na pobočku HeurekaPoint Bratislava.

Info
Copyright 2016 - 2019 © Styldodomu.cz